Lekcia I.- Uvod

7. května 2012 v 12:02 | Leijla Kaulitz |  Lekcia I.
Hi Alliens
Tak som sa rozhodla teda že vám sem dám už teras prvu lekciu z Photoshoopu.
Photoshop si možete stiahnuť |Tu|.Je lepšie ked si necháte v PS jazyk v angličtine ... Neskor aj samy pridete na to prečo ...

Jistě jste si již chtěli sami upravit fotografie z dovolené, vytvořit upoutávací plakát pro vaši kapelu, profesionální grafický design, či jen upravit některý z obrázků dle vašeho vkusu. Pokud jste se o něco takového pokoušeli například v malování jistě mi dáte za pravdu, že je to práce nevděčná, zdlouhavá a bez tíženého úspěchu.Napovím vám jak pracovat s programem o mnoho kategorii dokonalejším. Dovíte se vše co potřebujete, aby to co vytvoříte vypadalo profesionálně.
Zapomeňte na malování a začtěte se do následujících řádek o snadné práci s programem Adobe Photoshop CS3. Vlastníte-li některou z předešlých verzí, pusťte se do čtení také. Budu se snažit popisovat prostředí co možná nejobecněji a pokud si budu vědom některé z funkcí, která je obsažena pouze ve verzi Photoshop CS3, tak na to upozorním.

Co je to Adobe Photoshop CS3?

Adobe Photoshop CS3 je program vytvořený pro úpravu obrázků a fotografií. Poskytuje pestrou škálu nástrojů a možností jak vytvořit nebo upravit daný objekt. Jeho hlavní výhodou je množství užitečných nástrojů a rozdělení jednotlivých grafických prvků do vrstev, v nichž se dají upravovat jako samostatné dokumenty.

Porovnání verzí

Koupit Adobe Photoshop CS3 nebo verzi CS3 Extended? Pokud jste se již trochu zajímali o tento program, pak jste si jistě položili stejnou otázku. Základní verze je vhodná zejména pro fotografy, grafiky, webdesignéry. Verze Extended obsahuje všechny funkce základní verze, plus rozšíření v oblasti 3D, pohyblivého obsahu a provádění analýzy obrazu. Hodí se tak zejména pro profesionály v oblasti filmu, výroby, medicíny, dále pak 3D grafiky, vědce, architekty a inženýry.

Jak tento program získat?

Program se dá zakoupit na stánkách http://www.adobe.com/cz/purchase/. Jedná se o poměrně nákladnou záležitost v řádu desítek tisíc korun a však rozhodně to nejsou vyhozené peníze a jistě je rychle zúročíte.
Společnost Adobe připravila i speciální akci pro studenty, kteří si tak tento produkt mohou zakoupit jen za cca 1 200 Kč, což je cena více než lákavá. Tato studentská verze je plně funkční produkt. Jste limitováni pouze omezením, podle nějž program nesmíte využít pro komerční účely. Akce se týká verze Adobe Photoshop CS3 Extended.
Don´t Copy
(C)Layout-web.blog.cz
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bambule777 Bambule777 | Web | 20. května 2012 v 12:29 | Reagovat

máš krásný blog!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.